دکورال

از مزایای رنگهای پودری دکورال با مقاومت سایشی بالا و انعطاف پذیری مطلوبی که دارند کاملا مناسب برای انواع سطوح فلزی هستندو با توجه به مقاومت خوردگی زیاد قابل استفاده برای فضای بیرون ساختمان نیز می باشند. رنگ های دکورال دیاموند با چاپ پذیری عالی و قدرت پوشش دهی بالای خود به گونه ای کاملا هماهنگ با کاغذهای دکورال میناکو تولید می شوند برای همین استفاده از کاغذ یا رنگ متفرقه به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

این گروه رنگ پودری در صنایع پروفیل آلمینیوم و کابینت آشپزخانه کاربرد زیادی دارند.نقش پذیری بالا از کاغذ و یا فیل،کمترین میزان چسبندگی کاغذ (مشروط به پخت کامل رنگ)و عدم اختلاط خطوط کاغذ در دمای بالا از مزیت های نسبی رنگ پوشش فام است.

شما با ثبت سفارش رنگ پودری دکورال  تنها یک کلیک فاصله دارید.

مقایسه کالا (0)


دکورال سفید براق پلی استر

دکورال سفید براق پلی استر

 رنگ سفید پلی استر براق- وزن (کارتن) 20 کیلوگرم- سطح پوششی 7 تا 10 متر مربع- تولید دیاموندقیمت درج شده بر حسب کارتن(20 کیلویی) می باشد...

دکورال قهوه ای ال بی پلی استر

دکورال قهوه ای ال بی پلی استر

 رنگ قهوه ای دکورال  پلی استر براق- وزن (کارتن) 20 کیلوگرم- سطح پوششی 7 تا 10 متر مربع- تولید دیاموندقیمت درج شده بر حسب کارتن(20 کیلویی) می..

دکورال کرم روشن پلی استر

دکورال کرم روشن پلی استر

 رنگ دکورال پلی استر براق - وزن (کارتن) 20 کیلوگرم- سطح پوششی 7 تا 10 متر مربع- تولید دیاموندقیمت درج شده بر حسب کارتن(20 کیلویی) می باشد...

دکورال کرم پلی استر
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)