درباره ما

فروشگاه #رنگ_پودری #دیاموند

اولین فروشگاه اینترنتی رنگ پودری با امکان پرداخت آنلاین و تحویل سفار ش بصورت کاملا رایگان در ایران با قابلیت ثبت سفارش بصورت جزئی و عمده با قیمت های مناسب. 

آماده همکاری با کارخانجات و تولیدی ها در سراسر ایران.


شرکت دیاموند

در زمینه فروش انواع رنگ های پودری الکترواستاتیک با تنواع بسایر بالا و کیفیت تضمینی

ما در دیاموند سعی داریم تا با راهنمایی و بررسی کارشناسانه بتوانیم نیاز شما را در صنعت مرتفع سازیم. اینکه محصولی ارائه کنیم که نزدیک ترین گزینه به خواسته شما باشد یکی از اهداف مهم این مجموعه است و این امر با کارشناسان متخصص و با تجربه در زمینه فروش رنگ های پودری در ایران امکان پذیر است.

سالها پشتیبانی باعث شده تا ما بتوانیم خیلی سریع و با دقت نیاز صنعتگران و کارخانه جات را در ایران شناسایی کرده و با مشاوره بتوانیم خدمتی گسترده و با کیفیت را ارائه نمائیم. همواره میکوشیم تا با بهره گیری از علوم روز دنیا در جهت پیشبرد صنعت در ایران کوشا باشیم تا بتوانیم عرصه حضور متخصصان را فراهم کنیم.

دیاموند دارای خط آزمایشگاهی می باشد. ما در این مجموعه میکوشیم تا با تست و ارزیابی محصولات ، کیفیت آنها را بصورت استاندارد و تضمین شده ارائه کنیم.

تولید رنگ بصورت سفارشی یکی از ویژگی های بارز دیاموند است. چنانچه شما نیاز به رنگ خاصی دارید میتوانید با مشاوره و ارائه درخواست خود به دیاموند روند ساخت و تولید رنگ خود را شروع نمائید.

از اینکه به ما اعتماد میکنید متشکریم.